Annemarie Graf overleden

Annemarie Graf is vannacht naar de Heer gegaan.

Judith en ik hadden het voorrecht haar vanaf onze jeugd te kennen. Ze was een groot voorbeeld in christelijke levenswandel.

030810-annemarie-graf

In 2003 waren we bij haar op bezoek in Cairo. Daar  werkte ze onder de gevangenen.

Dat bezoek maakte een diepe indruk.

Annemarie Graf werd op 7 juli 1939 in Zürich geboren. Ze overleed om even voor drie uur in de ochtend van 13 januari 2017.


“Ik probeer vanuit onze kerk tot een zegen te zijn”

In de straten van Caïro wemelt het van bewegende figuren, die zich in alle richtingen spoeden. Waar je ook kijkt, overal is er de mensenzee. Vrouwen die geheel in het zwart zijn gehuld en van wier gezicht soms alleen nog een brilletje zichtbaar is. Kinderen op blote voeten die door het stof banjeren. Mannen in grijze kaftan, of in westerse kleding met een aktetas onder de arm. Niemand weet hoeveel mensen er in deze stad wonen. De Egyptenaren zelf denken 20 miljoen.

Lees het hele artikel op de website van het RD via deze link.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close