Kaarsen in de Geboortekerk (foto van de week)

Foto van de week. Week 52-2020.

Palestijnse christenen steken kaarsen aan voor de Geboortegrot in de Geboortebasiliek in Bethlehem. 

Jezus zei: “Ik ben het licht van de wereld.” (Joh. 8:12). Orthodoxe christenen begrijpen dat ze zonder Hem in de duisternis zouden leven.

> Bethlehem in Efrata. 

> Kerst vieren is overal mogelijk. 

> Jozef en Maria bezochten familie in Bethlehem. 

> Hoe komt de kerk aan 25 december?

> Kerst rond de Herdersvelden.

Elke donderdag een oude of nieuwe foto uit het fotoarchief van © Alfred Muller. Deze foto’s zijn gemaakt met de Nikon D70 op 13 november 2005 in de Geboortekerk in Bethlehem. 


image001.png

Jemima is een christelijke organisatie die zich richt op het verlenen van zorg aan mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking in Bethlehem. Maakt u dit mede mogelijk?

www.jemima.nl


avivlogo-klein1

Aviv Ministry in Tel Aviv helpt daklozen, drugs- en alcoholverslaafden en prostituees. Wij zorgen voor basisbehoeften. Ons voornaamste doel is om hen op het goede spoor te krijgen en te werken aan lichamelijk en geestelijk herstel in gebroken levens.

Aviv Ministry


House of Light logo

Kinder- en tienerwerk met Arabische en Joodse kinderen en tieners – helpen van gevangenen – bijstaan families in nood – werken aan verzoening tussen Joden en Arabieren.

houseoflight.net
holight@xs4all.nl


search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close